Başlangıç / Topuklu Ayakkabı / Topuklu Ayakkabı Modelleri Bot

Topuklu Ayakkabı Modelleri Bot


Topuklu ayakkabı bot modellerikış sezonunda büyük rağbet görüyor. Yağmurlu günlerde su geçirmeyen, soğuk havalarda sıcak tutan, karlı günlerde yürümeyi kolaylaştıran ve kaymayı engelleyen topuklu bot modellerinde en fazla aranan özellikler.

Bayan bot modelleri 2016 yılında renk olarak siyah yoğunluktaydı. Daha çok vitrinlerde rugan tarzda botlara sıklıkla rastlanıyordu. Yüksek topuktan ziyade orta boyda topuklar dikkat çekiyordu. Genel olarak kullanışlı ve her kıyafetin altına uyum sağlayabilen modeller üretilmişti. Kombin konusunda zorluk yaşamadığımız bir yıl olmuştu.

Bayan bot modelleri bu yıl nasıl bir izlenim yaratacaktı konusu aylar önceden konuşulmaya başlanmıştı. Bu yıl biraz daha renkli botlar ve yüksek topuklar sergileniyor. Çoğu ayakkabı da topukların yüksek olması herhangi bir engel teşkil etmiyor. Konforu daima kendilerine amaç edinmiş olan üreticiler sayesinde kış ayında dilediğimiz modelde topuklu bot satın alabileceğiz.

Bayan Bot Modelleri

  • Bayan Postal Bot

Özellikle gençler tarafından sıklıkla tercih edilen bayan postal botlar yaklaşık 2 senedir tüm mağazalarda yaygınlaştı. Hatta kafamı çevirdiğimiz her yerde postal botlara rastlamak mümkün. Bir anda bu kadar yaygınlaşmasının tek sebebi var o da rahat oluşu. Ayakta bir spor ayakkabısı gibi hafiflik sağlıyor.

  • Kalın Topuklu Bot

Kalın topuklu botlar bu yıla yine damgasını vuruyor. Rengarenk üretimleri ile albenisi bayanları kendine çekiyor. Günlük hayatta da, ofis stilinde de ayakları yormayacak şekilde üretilen modelleri tercih edilebilir.

  • Dolgu Topuklu Bot

Yıllardır süregelen ve yerini kimseye kaptırmayan dolgu topuklu botlar bu yıl da bayanlar için alternatif sunuyor. Hem günlük hayatta hem de gece hayatında rahatlıkla giyebileceğiniz modeller piyasada boy gösteriyor. Sizler de bir tane almalı ve bu rahatlığı sonuna kadar yaşamalısınız.

  • Topuklu Bot Bambi

Topuklu bot Bambi koleksiyonu içerisinde siyah renklere ağırlık vermiş durumda. Hatta platform topuklu bot üretimleri ve modelleri diğer ürünlerine nazaran daha fazla ilgi ile karşılanıyor.

Bot Modelleri Erkek

Erkek bot modellerinde uzun süreli dayanıklılık daha ön planda yer alıyor. Tabanı kalın erkek bot modelleri de kısa boylu erkeklerin tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Topuklu ayakkabı bot modelleribirbirinden şık olmak için yarışıyorlar adeta.


Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Topuklu Ayakkabı Modelleri 37 Numara

En çok satılan kategori şüphesiz topuklu ayakkabı modelleri 37 numaradır. Her insanın ayak numarası farklıdır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir