Başlangıç / Topuklu Ayakkabı / Topuklu Ayakkabı Modelleri 37 Numara

Topuklu Ayakkabı Modelleri 37 Numara


En çok satılan kategori şüphesiz topuklu ayakkabı modelleri 37 numaradır. Her insanın ayak numarası farklıdır. Ama bunu bir yüzdelik dilimde ele almaya çalıştığımız zaman yüzde 60’lık bir bayan diliminin 37 numara ayakkabı giydiği aşikar. Bu yüzdendir ki bazen en kolay bulabildiğimiz bazen de en beğendiğimiz ayakkabıyı bile numarası kalmadı diye alamadığımız günler olacaktır. Her ne olursa olsun aramaya devam etmeliyiz. Biz kadınlar olarak hep en güzeli olsun isteriz. En güzelini en gösterişlisini giyeceğiz diye bazen hiç rahat ayakkabılar giymediğimiz de bir gerçek. Ama aslında bilmemiz gereken bir şey var; en güzel topuklu ayakkabılar giydiğiniz zaman içinde en rahat olduğunuzdur.

37 numara topuklu ayakkabı fiyatları çeşit çokluğundan dolayı genellikle daha makuldür. Her bütçeye hitap eden ayakkabı fiyatları bayanlara avantaj sağlamaktadır. Hem çeşit çok hem de fiyatı uygun. Her kadın benimde ayaklarım 37 numara olsa diye bir kez de olsa geçirmiştir içinden.

36-37 numara topuklu ayakkabılarını karşılaştırmak gerekirse, birbirinden pek fazla farkı olmadığını görebiliriz. İkisi de kadınların ayağında çok narin bir duruşa sahiptirler.

37 Numara Topuklu Ayakkabı Çeşitleri ve Modelleri

  • 37 Numara Stiletto

Stiletto bacaklarımızın şeklini ortaya çıkaran, daha ince ve uzun görünmemizi sağlayan ayakkabı modelidir. Her kadının dolabında sivri burunlu stilettolar boy göstermeye daima devam edecektir. Özellikle kolay bulunan 37 numara stiletto.Bu nedenledir ki hiçbir zaman ihtiyacımız yok diyemeyiz.

  • 37 Numara Dolgu Topuk Ayakkabı

37 numara dolgu topuklu ayakkabılar dolaplarda yerlerini almaya başlıyor. Özellikle modayı yakından takip eden bayanların olmazsa olmazlarından olan bu modellere gün geçtikçe yenilikler getirilmeye devam ediyor.

  • 37 Numara Platform Topuklu Ayakkabı

Bir diğer modelimiz 37 numara platform topuklu ayakkabı. Platform topuklular yüksek konfor sağlıyor. Hem açık hem kapalı modelleri her sezon kadınların beğenisine sunuluyor.

  • 37 Numara Gelin Ayakkabısı

37 numara gelin ayakkabısıiçin bu yıl gözde modeller var. Hatta spor tarzında topuklu ayakkabılar bile tasarlanmış durumda. Genellikle kadınların düğünlerinde daha rahat dans edebilmeleri için, konfor ön planda yerini alıyor.

  • 37 Numara Ayakkabı Erkek

Bu sene de birkaç yıldır trend olan oxford modelleri stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezleri arasında. 37 numara erkek ayakkabıları daha çok genç kesime hitap ediyor. Gençlere yönelik çeşitler piyasada yerini alıyor.

Son olarak topuklu ayakkabı modelleri 37 numara kadınların en çok rağbet gösterdiği, ayakta duruşu kibar ve zarif, ürün çeşitliliği fazla ve en çok satılan ayakkabılar arasında yer alıyor.


Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2017 Fiyatları

Topuklu ayakkabı modelleri 2017 fiyatları geçmiş yıllara oranla oldukça cazip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bayanların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir