Başlangıç / Topuklu Ayakkabı / Topuklu Ayakkabı Modelleri 2017 Sezonu

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2017 Sezonu


Yaz-kış topuklu ayakkabı modelleri 2017 kreasyonuna genel anlamda bir göz atmak gerekirse birbirinden canlı renkler revaçta. Topuklu ayakkabı modelleri 2016 yılından bu yana tekdüzelikten çıkıp farkını ortaya koymaya başladı. Bir zamanlar kombinlerimizin vazgeçilmezi siyah topuklu ayakkabıların yerini renkli topuklu ayakkabılar almaya başladı bile.

Topuklu Ayakkabı Fiyatları

Kalitesine göre topuklu ayakkabı fiyatları biçiyor firmalar. Bir de hep duyduğumuz “fiyatı ne kadar yüksek ise o kadar kalitelidir” sözü bu sene tarihe karışacak gibi gözüküyor. Çünkü uygun fiyata o kadar çok çeşit ve kaliteli topuklu ayakkabılar var ki.

Kampanyalar ve İndirimler

Bayanların dikkatini ve ilgisini çekmek o kadar kolay değil maalesef. Seçici olmakta üstümüze yok. Bu nedenle en uygun kampanyalar ve indirimler odak noktamız. Bu yıl bizi cezbeden kampanyalara birkaç örnek vermek gerekirse;

  • Hepsiburada ayakkabı 1 alana 1 bedava
  • Sepetin yarısı bedava
  • Sepette %50 indirim

Bu kadar kampanya arasında ucuz topuklu ayakkabı bulmak hatta sepette alışverişimizi ucuza getirmek zor olmayacak gibi gözüküyor.

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bu yıl yazlık topuklu ayakkabıda ince bantlı topuklu ayakkabı modası var. Çoğu bayanın tercih ettiği bu model ile neredeyse tüm kıyafetlerinize şıklık katabilirsiniz.

Yüksek topuklu ayakkabıları tercih ederken özellikle ayrı bir dikkat gereklidir. Mesela ayakları geniş olan kadınlar sivri uçlu ve önü açık ayakkabı yerine burnu kısa ve kapalı olanları tercih etmelidirler. Bu tarz ayakkabılar ayakları daha zarif gösterecektir. Özellikle kısa boylu bayanların tercih sebepleri arasında ilk sırada yer alan yüksek topuklu ayakkabılar büyük rağbet görüyor.

Dolgu topuklu ayakkabıları ise yaz-kış demeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kış aylarında süet dolgu topuklu ayakkabılar, yaz aylarında ise hasır topuklu ayakkabılar kullanılabilir. İnce topuklu ayakkabılar ile rahat edemeyen bayanların tercih edebileceği ve en az ince topuklu ayakkabı kadar fazla çeşitliliğe sahip dolgu topuklu ayakkabılar hayatımızın her anında bize kolaylık sağlayacaktır.

Son olarak topuklu ayakkabı çizimlerine göz atalım. En az gerçeği kadar albenisi olan ve bakmaktan kendimizi alamadığımız kategoriler arasında yer alıyor. O halde topuklu ayakkabı modelleri 2017 çizimlerine bir göz atılmalı.


Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Topuklu Ayakkabı Modelleri 37 Numara

En çok satılan kategori şüphesiz topuklu ayakkabı modelleri 37 numaradır. Her insanın ayak numarası farklıdır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir