Başlangıç / Topuklu Ayakkabı / Pudra Rengi Topuklu Ayakkabı Modelleri

Pudra Rengi Topuklu Ayakkabı Modelleri


Pudra rengi topuklu ayakkabı modelleri, diğer bir deyişle her kombine uyan bu güzel ayakkabılar birçok kadının vazgeçilmezidir. Pudra pembesi topuklu ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vereceğiz sizlere.

Platform topuklu ayakkabılar ilk çıktıkları zamandan beri her kadının gözlerini kamaştırdılar. Pudra rengi platform topuklu ayakkabılar her mağazada rahatça bulunabilmesinin yanı sıra iş toplantısı gibi önemli görüşmelerde de giyilebilirler. Her renk ile rahatça uydurabileceğiniz bu ayakkabılar bazen kahverengi benzeri renklerle detaylandırılıp daha da şık bir hal alıyor.

“Her kombine uyuyor diyorsunuz da pudra rengi ayakkabı ile ne giyilir?” derseniz size olan önerimiz tıpkı pudra rengi gibi saf ve temiz renkler kullanmak. Pudra rengi bir topuklu ayakkabı ile giyeceğiniz beyaz ağırlıklı kıyafetler çok naif ve kibar görünmenizi sağlayacaktır.

Pudra pembesi ayakkabı kombinlerini biraz daha açacak olursak tek parça ve açık renkteki bir elbisenin altına giyeceğiniz pudra rengi ayakkabınız görsel bir şölen sunacaktır. Başka bir seçenek ise açık renkli bir kot pantolon üzerine giyilen beyaz bir gömlek ve altında çok göze batmadan kombininizi güzelleştirecek pudra rengi ayakkabılarınızdır. Hayal eder misiniz? Sizce de hoş ve sade gözükmüyor mu?

Pudra rengi ayakkabı kombinleri koyu tonlardaki renklerle de açık tonlarla da yapılabileceğinden dolabınızda bulunduracağınız bir adet pudra rengi ayakkabı her gün giymeniz için her zaman sizi bekleyecektir.

Pudra pembesi günümüzde çoğu iş kadının tercih ettiği ayakkabı türü olan stilettolara da yakışıyor. Pudra rengi stiletto ayakkabı giyeceğiniz güzel bir takımın altında şıklığınıza şıklık katacaktır!

Genelde stiletto veya uzun topuklu ayakkabılar ile rahat bir şekilde yürüyemeyen bayanların tercihi dolgu topuklular, bize göre pudra pembesinin en güzel hali. Bilek kısmındaki minik detaylar ile daha da güzelleşen pudra pembesi dolgu topuk ayakkabılar birçok kadının favorisi.

Topuklu ayakkabı sevmiyor olabilirsiniz, aynı zamanda pudra rengini çok seviyor olabilirsiniz. Pudra renkten hoşlananlar spor ayakkabı tercihlerinde de bu renge yönelebilirler. Pudra rengi spor ayakkabı modelleri birbirinden farklı tasarımları ile birçok mağazada ve internet sitesinde bulunabilirler. Hiçbir zaman hayatımızdan çıkmasın dediğimiz pudra rengi topuklu ayakkabı modelleri her kadının dolabında bulundurması gereken ayakkabılardan biri.


Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Topuklu Ayakkabı Modelleri 37 Numara

En çok satılan kategori şüphesiz topuklu ayakkabı modelleri 37 numaradır. Her insanın ayak numarası farklıdır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir