Başlangıç / Topuklu Ayakkabı / Bağcıklı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bağcıklı Topuklu Ayakkabı Modelleri


Kıyafetlerde de bağcıklı yaka detayının tekrar moda olmasıyla birlikte topuklu ayakkabılarda da bağcıklı topuklu ayakkabı modelleri bu sezonun modaları arasında. Özellikle topuklu ayakkabı modelleri 2017’dan başlayarak farklı modellere yöneldi. 2017 için sergilenmeye başlanan ürünlerde de farklı modeller göze çarpıyor.

Özellikle dolgu topuklu ayakkabı modellerinde bağcıklar çok fazla kullanılmaya başlandı. Bağcıklı ayakkabılar ayağınızın tamamını sararak size kolay bir kullanım sağlıyor.  Ayağınızdan kayan açık ayakkabılar yerine bağcıklı ayakkabıları tercih ederseniz günlük kullanımda, iş hayatınızda rahat ve şık olacaksınız.

Topuklu ayakkabı fiyatları bu sezon farklı tasarımlar arasında değişiklik göstermiyor. İster bağcıklı topuklu alın isterseniz ince bantlı topuklu alın fiyat aralıkları birbirleri ile uyumlu şekilde.

Tabi yine de topuklu ayakkabılarınızı indirimli almak istiyorsanız ucuz topuklu ayakkabı bulabileceğiniz outlet mağazalarına uğramalısınız. Eski sezon moda olan dolgu topuğun arka kısmının bağcıklı olan tasarımları bu sezonda kullanabilirsiniz.

İnce bantlı topuklu ayakkabı zarif durması nedeniyle tercih ediliyor olsa da bantlar herkesin ayak yapısına tam uyum sağlayamayabilir. Taraklı ayaklarınız varsa bantların oturması zorlaşacaktır. Bununla birlikte bağcıklı topuklular ayağınızı tamamen sarar ve rahatlık sağlar. Eğer ayaklarınız taraklıysa bağcıklı ayakkabıları almanız daha iyi olacaktır.

Topuklu ayakkabı tasarlanırken bir önceki sezondan izler taşımasına önem verilir. Geçen sezon aldığınız ayakkabıları raflara kaldırmamanız için topuklu ayakkabı çizimi sezonların bağlantılarıyla oluşturulur. Bir iki önceki bağcıklı topuklu ayakkabıları internette indirim bulursanız alıp kullanabilirsiniz.

Bağcıklı modeller yüksek topuklu ayakkabı seçiminde önemlidir. Eğer elbise altına giyecekseniz dize kadar bağcık bulunan modeller uygun olmayabilir. Bu bağcık modelini süper mini elbise ve eteklerinizin altına kullanabilirsiniz.

Kısa elbiseleriniz altına platform topuklu ayakkabıları da tercih etmemelisiniz. Kısa elbiselerin altına giydiğiniz her ayakkabı dikkat çekecektir ancak platform ayakkabılar çok kaba duracaktır. Kabarık etekli elbiseleriniz altına bağcıksız platform ayakkabıları tercih ederseniz daha şık bir görüntü oluşacaktır. Etek boyuna göre ayakkabı modeli tercih etmeniz çok önemlidir. Eğer elbisenin altından ayakkabılarınız görünmeyecekse yüksek dolgu topuklu ayakkabıları tercih edin ki rahatlığınızdan ödün vermeyin. Bağcıklı topuklu ayakkabı modelleri ise dolgu topuğa sahipse elbisenin altında göründüğü taktirde bile çok şık duracaktır.


Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Topuklu Ayakkabı Modelleri 37 Numara

En çok satılan kategori şüphesiz topuklu ayakkabı modelleri 37 numaradır. Her insanın ayak numarası farklıdır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir