Başlangıç / Topuklu Ayakkabı / 30 Cm Topuklu Ayakkabı Modelleri

30 Cm Topuklu Ayakkabı Modelleri


Fantezi dünyasının yaratmış olduğu 30 Cm Topuklu Ayakkabı Modelleri görenleri hayrete düşürüyor. Topuklunun abartıldığı ve yaratıcılarının gördüğü ilgiden memnun kaldığı modeller bu kadar da olmaz dedirtecek kadar dikkat çekiyor. Sınır tanımayan ve her gün yeni tasarımlara imza atan ayakkabı tasarımcılarının elinden çıkan 50 cm topuklu ayakkabı giymek cesaret istiyor.

Uzun boylu olmanın avantajına sahip olmak ve abiye kıyafetlerde ilgi çekmek istiyorsanız 40 cm topuklu ayakkabı seçerek tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Topuklu giymenin cesaret istediği ayakkabıları partnerinizle çok değişik bir gece yaşamak için ona özel giymek içinde alabilirsiniz.

Alışılmışın dışında sıradanlıktan uzak görünmek için tercih ettiğiniz kıyafetlerde ayakkabı seçiminiz neden sıradan olsun ki. 25 cm topuklu ayakkabı giymeyi deneyerek yakışıp yakışmadığını test edebilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz. Alt tabanı platform olarak yapılan yüksek topukları kullanmak o kadar da rahatsız etmeyecektir.

Gelin adayları damatla aranızda boy farkı var ve bu soruna çare arıyorsanız 15 cm topuklu gelin ayakkabı modellerinde karar kılabilirsiniz. Beyaz üzerine işlenmiş taşlar ve pullarla detaylandırılan ayakkabılara hayran kalacaksınız.

Kendine özgü tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmek ve adından söz ettirmek için sürekli güncellenen ayakkabılar arasında bulunan 20 cm topuklu ayakkabı modelleri de çok konuşulmayı başarıyor.

İsterseniz kişiye özel hazırlanan tasarımları ayağınızda taşıyabilir ve 25 cm topuklu ayakkabı modelleri giyerek farklı görünüme kavuşabilirsiniz. Partilerde, davetlerde gecenin konuşulanı olmak için birkaç detaya dikkat edebilir ve tüm gözleri bir anda kendinizde toplayabilirsiniz.

Topukta çok abartıya gerek yok diye düşünenlerin imdadına yetişecek olan 15 cm topuklu ayakkabı modelleri arasından da tercih yapabilir ve seksi görünüme kavuşabilirsiniz. Pullu, taşlı ayakkabılar arasından seçim yapabilir ve gecenin ses getiren bayanı siz olabilirsiniz.

Ayakkabı dünyasının hızına ayak uydurmakta zorlanan ve her yaptıkları olay olan ilginç tasarımlara imza atan modacıların en yüksek topuklu ayakkabı kaç cm olduğuna göre yaratıcılıklarını da zorluyorlar ve daha yükseği nasıl yapılabilir diye sınırları zorlamaya devam ediyorlar. En yüksek topuklular arasında bulunan 30 cm topuklu ayakkabı modelleri de bir kez denenmeyi hak ediyor.


Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Topuklu Ayakkabı Modelleri 37 Numara

En çok satılan kategori şüphesiz topuklu ayakkabı modelleri 37 numaradır. Her insanın ayak numarası farklıdır. …

1 Yorum

  1. Merhabalar bu ayakkabılara nerden bulabilirim yapan firma bilgisi yollarsanız sevinirm teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir